Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 4313
Yasal Uyarı – Fizyomed

Yasal Uyarı

https://www.fizyomed.net/wp-content/uploads/2018/01/lazer-epilasyon-yasal-uyari.jpg

Bu web sayfası 15.02.2008 tarih ve 26788 sayılı resmi gezetede yayımlanan Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları hakkında yönetmenliğin madde 29 ”…..Merkezler, tabibin tarafından yapılması gereken tabbi işlemlerle ilgili olarak sadece sağlık kuruluşuna başvuran kişilerin kullanımına yönelik olmak üzere; sağlığı geliştirici ve koruyucu nitelikte olan temel bilgileri, sağlık kuruluşunun faaliyeti kapsamındaki işlerle ilgili sağlık sorunları, bu sorunlarda korunma veya sağlık sorunlarının kişide meydana getirdiği olumsuzlukların iahsi tedbirler ile giderilmesi veya azaltılması hakkında bilgileri eğitim materyalleri hazırlayabilirler” hükmü doğrultusunda merkezimize başvuran hastalara genel olarak bilgi verebilmek amacıyla hazırlanmış olup, sadece merkezimize başvuran hastalara verdiğimiz bilgileri gerektiğinde tekrar gözden geçirmeleri amacıyla arşiv amaçlı hazırlanmıştır.

Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir.

Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edebilir. Sitedeki bilgiler hergün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretci tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin