Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 0
Dermapen – Fizyomed

Dermapen

– Dermapen nedir?

Ciltte genişleyen gözenekler, kırışıklıklar ve dudak çevresindeki sigara izleri ve oluşturduğu çizikler gibi izlerin görünürlüğünü azaltmak, cilt sıklaştırmak için tercih edilen bu yöntem 2012 yılında ABD’de yılın en iyi cilt tedavi yöntemi seçilmiştir.

– Dermapen nasıl uygulanır?

Öncelikli olarak ciltteki makyaj artıkları temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. Daha sonra mikro iğnelerin cildinize dik bir şekilde inip çıkması sonucu cildinizde mikroskobik kanallar açılması sağlanıyor ve ciltte bulunan iyileşme mekanizması tetikleniyor. Dermapen işlemi yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir.

– Dermapen uygulaması kaç seans sürer?

Ciltte bulunan hasarın durumu, yaş ve kırışıklıktaki artışa göre değşkenlik gösterir. Sıradan Dermapen işlemi 3-6 seans arasındadır ve seanslar arasında en az 1 ay zaman bırakılır ve genellikle 2-4 seansta istenilen sonuç elde edilir.

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin