Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 4313
Erkeklerde Cilt Bakımı – Fizyomed

Erkeklerde Cilt Bakımı

Cilt Bakımı Uygulaması
Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Sadece estetik açıdan değil,sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklıklar ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.

Aksi takdirde UV ışınları,makyaj,serbest radikaller,sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cilt Bakımı


Cilt Bakımı

Sadece profesyonel güzellik merkezlerinde kullanılan dermologica ve Dr.Payot ürünlerini kullanan merkezleriimiz, cilt bakımında kalite ve hizmet farklılığını birarada yaşatır.

Cilt bakımı öncesi Face Mapping yapılarak bakımın etkinliğini arttırmanın yanısıra tam anlamıyla müşterinin cildinin ihtiyacını karşılayıcı reçeteyi hazırlar. Temizleme işlemi ozonlu buhar ile yapılarak en iyi dezenfiksiyonun oluşması sağlanır. Esfoliasyon, komeden çalışması uygun maskeler ile devam eder. Galvanik akım ile uygulanan boosterlar, cilt gençleştirme ve elastikiyetini arttırmada maksimum fayda sağlarlar. Yapılan relaksasyon masjı ile en keyifli anları yaşayarak, bir ay sonra uygulanacak cilt bakımımızın gününü iple çekersiniz…

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin