Multivitamin Uygulaması

Multivitamin Kürü Programları
Multivitamin Kürü Nedir?

Multivitamin Kürü; Kuru, nemsiz güneşten hasar görmüş ve zamansız yaşlanma belirtileri gösteren tüm cilt durumlarında uygulanır. Cildin temizlenmesi, Face Mapping çalılmasından sonra ekofoliasyonun seviyesine karar verilir.

Dermalogica Ekofoliasyon seviye sistemi güçlerine bağlı olarak üç seviyedir. Kişinin hedeflenen cilt problemine göre exfoliasyonu kişiselleştirmek mümkündür.

Multivitamin Kürü Terapisi

Cilt eksofiliasyonu cildi ölü deriden arındırarak cildin kalitesini ve yapısını güçlendirir. İnsan vücudu her 40 dakikada 1 milyon hücre atıyor. Bu günde 36 milyon ölü hücre demektir!.

Cilt yenileme işlemi esnasında eski hücreler yüzeye yaklaştıkça sertleşir ve nem kaybına uğrar.

Multivitamin Kürü

Bu ölü deri hücreleri cilt yüzeyini donuklaştırır ve aynı zamanda tıkanıklıklara ve konjesyona sebep olur.

Profosyonel eksfloiasyon ise donuklaşan yüzeysel ölü deri hücrelerini söker. Bu işlemin tamamlanması ile multivitamin maske uygulamalarına geçilir. İçerdiği konsantra vitaminler ve bitkiseller ile stresli cildi rahatlatır.

Sakinleştirici bitkiseller ile cildi yumuşatır. Antioksidan A,C,E,F vitaminleri.serbest radikallerden dolayı oluşan günlük hasarı onarmaya yardımcı olur. Zarar görmüş ve zmansız yaşlanan ciltler çin idealdir.

Haftada bir olmak üzere 6 hafta düzenli uygulama ile cildinizdeki yenilenmeyi,canlanmayı hissedeceksiniz. (Dikey güneşlerin azaldığı Eylülden sonra Mayıs ayına kadar yapılması uygundur.)

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin