Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 4313
Oksijen Uygulaması – Fizyomed

Oksijen Uygulaması

Oksijen Terapisi
Oksijen Uygulaması Nedir?

OKSİJEN YAŞAM KAYNAĞI ,HAYAT İKSİRİDİR.

Oksijen vücudun ,tüm hücrelerinin tüm fonksiyonlarını icra edebilmek için temel ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez bir maddedir.Yaşlı insanların ciltlerinde daha düşük seviyede O2 rastlanır ve dolayısı ile cilt solgun ve kırışık görünür.

 

Oksijen Uygulaması

 

Basınçlı oksijen infizyonu metodu; Çok özel formüllü profesyonel bakım ürünlerinin %98 saf oksijen ile birlikte epidermisin en alt katmanlarına kadar nüfus etmelerini sağlamaktadır. Bu metot ile cildin ihtiyacı olan O2 doygunluk seviyesine çıkartılarak cildin daha genç, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm olması hedeflenir.

Oksijen Uygulaması

Oksijen Uygulaması Uygulanma Alanları

    • İnce çizgi ve kırışıklıkların yumuşatılması
    • Cildin yaşlanmasının geciktirilmesi (anti aging)
    • Doğum, hastalık, sigara içilmesi ve yapılan her türlü yanlış kozmetik uygulamalar sonucu hasarlanmış cildin yeniden oluşturulması
    • Her türlü pigmentasyon, yaşlılık lekeleri ve akne sorunlarının giderilmesi. Oksijen uygulaması güvenli ve etkili bir yöntem olup sonuçları uzun sürelidir.

 

 

 

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin