Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 4313
Vücut Bakımları – Fizyomed

Vücut Bakımları

 

Yosun Bakımı

Vücut Bakımı Uygulaması
Yosun Bakımı Nedir?

Yosun Bakımı; 60 dakikalık bu özel bakım Body Mapping sistemi ile vücudun tanınmasını ve bakımın kişiselleştirilmesini sağlar. Body Mapping’e göre şekillenen yenileyici ve canlandırıcı vücut bakımımız ile yeniden doğmaya hazırlıklı olun.

 

Çamurla Vücut Bakımı

Çamurla Vücut Bakımı
Çamurla Vücut Bakımı Nedir?

Çamur Bakımı; Vücuttaki tolasinleri atarken cildin kalitesinde gözle görülür bir farklılık yaşatan çamurlu vücut bakımında İsrail ölü Deniz çamuru kullanılır. Bu mineral zengini ürün, vücuttaki ölü hücrelerinin atılmasını sağladıktan sonra uygulanarak, termik sıcaklık veren ısı battaniyesi ile kombine edilir.

 

Masaj

Kişiye özel Selülit Bakımları Masaj

Masaj Nedir?

Masaj; Tedavi veya dinlenme amacıyla elle ya da yardımcı araçlarla vücut yüzeyine uygulanan mekanik enerji ile derinlerde fizyolojik etki oluşturan refleksler meydana getirmektir.

Sırtta başlayan işlem yüz masajı ile sona erer. Amaç kan dolaşımını hızlandırmak, kasları yumuşatmak, rahat solunum sağlamak, ürünlerin derine nüfus etmesini sağlamak, sinirleri gevşetmek ve dinlendirmektir.

 

Antiaging Vücut Bakımı

Antiaging Vücut Bakımı
Vücut Bakımı Nedir?

Antiaging Vücut Bakımı; Kendinizi özel hissetmek ve gereçekten kendinize iyilik yapmak istiyorsanız mutlaka antiaging vücut bakımını uygulayın.

Bu bakımı uygulamada bir hafta süresince vücudun hazırlanması ve detoktifikasyon önerilerinin yerine getirilmesi gerekiyor. Öncelik olarak uygulanacak ozon sauna ile vücudun toksinlerden arınması ve cildin oksijenlesmesini artırarakhücrelerin beslenme kabiliyeti iyileştirilir.

Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin