Warning: Declaration of relish_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/fizyomed/public_html/wp-content/themes/relish/functions.php on line 4313
Yosun ve Çamur Bakımı – Fizyomed

Yosun ve Çamur Bakımı

Yosun ve Çamur Bakımı
Yosun Bakımı
Yosun Bakımı Nedir?

60 dakikalık bu özel bakım Body Mapping sistemi ile vücudun tanınmasını ve bakımın kişiselleştirilmesini sağlar. Body Mapping’e göre şekillenen yenileyici ve canlandırıcı vücut bakımımız ile yeniden doğmaya hazırlıklı olun.

 

Yosun Çamur Uygulaması

 

Ölü deri hücrelerini ciltten atmak içinyapılan esksfaliasyonda okyanusun derinliklerinden alınarak özel işlemlerden geçirilmiş mineral tuzlar ile özel aroma terapik yağlarla karıştırılarak yapılır. Cildi nemlendirmek,toksinlerden arındırmak, cilt elastikiyetini artırmak için özel yosun maskesi kişiye özel botanical boosterler ile karıştırılarak baştan ayak parmağına kadar uygulanır.

Yosun Çamur Uygulaması

Sargı süresince derin bir rahatlama sağlayan pressüre point baş masajı ile zihin ve beden rahatlamasını,yenilemeyi ve canlanmayı hissedeceksiniz.!!

Çamur Bakımı
Çamur Bakımı Nedir?

Vücuttaki tolasinleri atarken cildin kalitesinde gözle görülür bir farklılık yaşatan çamurlu vücut bakımında İsrail ölü Deniz çamuru kullanılır. Bu mineral zengini ürün, vücuttaki ölü hücrelerinin atılmasını sağladıktan sonra uygulanarak, termik sıcaklık veren ısı battaniyesi ile kombine edilir.

Çamurla Vücut Bakımı

Tüm vücuda banyodan sonra ultrarich vücut kremi uygulanarak, glikolipit ve E vitamini içeren evrensel etkenlerden koruma kompleksi ile cildin nemini yenileyip serbest radikallere karşı koruma sağlar. Hyaluronit asit, Çuha çiçeği yağı ile cildin nemini dengeler.
Copyright © 2018 Fizyomed. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin